خانه / آموزش وبسایت های دولتی / طرح بنزین برای همه

طرح بنزین برای همه

✅ طرح بنزین برای همه که روی میز رئیسی است، چیست؟

🟢 سهمیه بنزین همه خودروها حذف می‌شود و بنزین به جای خودرو، به کد ملی تعلق می‌گیرد. وعده‌ها حاکی از این بود که هر کد ملی بین ۱۵ تا ۲۰ لیتر ماهانه سهمیه بنزین دریافت کند. در این طرح افرادی که خودرو دارند می‌توانند این سهمیه را مصرف کنند و افراد فاقد خودرو می‌توانند سهمیه بنزین خود را بفروشند. اگر فردی مازاد این مقدار بخواهد بنزین مصرف کند، باید آن را با قیمت آزاد بخرد.

🔵 قیمت بنزین سهمیه‌ای همان قیمت ۱۵۰۰ تومان اعلام شده بود اما هیچ کدام از دولتمردان صحبتی درباره قیمت بنزین آزاد اعلام نکردند. اگرچه برخی از شایعات بحث بنزین ۲۰ هزار تومانی را پس کشیده بودند.

🟠 با توجه با پیشینه عملکرد دولت سیزدهم در مورد بسیاری از کالاها مانند دارو نیز اعلام نظر شد که تغییر قیمتی نخواهد بود و نتیجه را ملاحظه کردیم این بیم می رود که ماجرای بنزین نیز عملا به همان سرنوشت دچار شود.

💬 پرسش و پاسخ

✅ سوالات و نظرات خود را در رابطه با مطلب منتشر شده می توانید در انتهای همین صفحه و در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

📱 پیج اینستاگرام و کانال تلگرام کافه کاربر

🚀 برای اطلاع به موقع از جدیدترین اخبار و ثبت نام های دولتی و آموزش ها در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام کافه کاربر عضو شوید. [کانال تلگرام] – [پیج اینستاگرام]

درباره‌ی admin

مدیر کافه کاربر

شاید برایتان جالب باشد!

مبلغ و شرایط وام ازدواج و فرزندآوری سال ۱۴۰۲

شرایط دریافت و مبلغ وام ازدواج و وام فرزند آوری در سال 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *