خانه / آموزش وبسایت های دولتی / آموزش سایت های دولتی / آموزش ثبت نام وام سامانه سماح

آموزش ثبت نام وام سامانه سماح

✅ به گفته وزیر اقتصاد تا سقف ۵ میلیون تومان تسهیلات برای حضور زمینی زائران اربعین در بزرگترین اجتماع بشری جهان از سوی بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه پیش‌بینی شده است که در ادامه می توانید شرایط و نحوه درخواست وام برای زائران کربلا را در سامانه سماح مطالعه بفرمایید.

🔷 زائران اربعین می‌توانند از ۲۳ تا ۲۶ شهریورماه، با مراجعه به سامانه سماح نسبت به دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اربعین اقدام کنند.

🔷 متقاضیان باید توجه داشته باشند که برای دریافت این تسهیلات نیاز به حضور در بانک‌ها نیست و این تسهیلات در صورت ثبت درخواست در سامانه سماح به صورت خودکار به زائران تعلق گرفته و در حساب یارانه آنها واریز می شود.

🔷 به گفته وزیر اقتصاد این تسهیلات دو تا سه روز بعد از خروج از مرز به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

🟢 نحوه ثبت درخواست وام سامانه سماح برای زائران کربلا :

🔵 ۱- ثبت نام وام اربعین از طریق چه سایت انجام می شود؟ ثبت نام وام اربعین از طریق سایت سماح انجام می شود.

🌐 لینک سامانه سماح برای درخواست وام :

🔵 ۲- افرادی که سرپرست خانوار نیستند نیز می توانند برای دریافت وام اربعین اقدام کنند ؟افرادی که سرپرست خانوار نیستند در صورت دارابودن رضایت از سرپرست خانوار می توانند مشمول دریافت وام اربعین شوند.

🔵 ۳- دانشجویان برای دریافت وام اربعین باید از چه طریقی اقدام کنند؟دانشجویانی که جزو زائران اربعین هستند برای دریافت وام اربعین کافیست از طریق سایت صندوق رفاه دانشجویان اقدام کنند.

💬 پرسش و پاسخ

✅ سوالات و نظرات خود را در رابطه با مطلب منتشر شده می توانید در انتهای همین صفحه و در قسمت نظرات مطرح بفرمایید. همکاران ما در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

📱 پیج اینستاگرام – کانال تلگرام – کانال یوتیوب کافه کاربر

🚀 برای اطلاع به موقع از جدیدترین اخبار و ثبت نام های دولتی و آموزش ها در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام و برای مشاهده آموزش های ثبت نام در سامانه ها در کانال یوتیوب کافه کاربر عضو شوید. [کانال تلگرام] – [پیج اینستاگرام] – [کانال یوتیوب]

درباره‌ی admin

مدیر کافه کاربر

شاید برایتان جالب باشد!

مبلغ و شرایط وام ازدواج و فرزندآوری سال ۱۴۰۲

شرایط دریافت و مبلغ وام ازدواج و وام فرزند آوری در سال 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *