دسته‌ها
آموزش وبسایت های دولتی اخبار اجتماعی اخبار و اطلاعیه سایت های دولتی

ثبت شکایت افراد از شرکت لندو ، تیمچه و زیرمجموعه های این شرکت

اینجا شکایت خود را از شرکت لندو، فروشگاه تیمچه ثبت کنید تا ما از طریق مراجع قضایی این نارضایتی را به سر انجام برسانیم.

لندو چیست و چه کاری انجام می دهد؟

افرادی که قصد خرید اقساطی داشتند می توانستند از طریق لندو (Lendo) این امکان را فراهم کنند. روند کار به این صورت بود که شما به عنوان متقاضی وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان درخواست خود را در وب سایت شرکت لندو ثبت نام می کردید و در خواست وام می دادید، در نهایت لندو درخواست شما را به بانک آینده به عنوان تامین کننده مالی این شرکت ارجاع می داد و پس از تایید وام از بانک آینده و تامین وجه، لندو باید به شما یک کد تخفیف بر اساس میزان وامی که شما درخواست کردید (تا سقف ۲۰ میلیون تومان) به شما ارائه می داد و در یکی از فروشگاه های طرف قرارداد لندو این خرید را انجام می دادید؛ که یکی از این فروشگاه ها تیمچه (Timcheh.com) بود. تیمچه زیر مجموعه خوده شرکت لندو می باشد.

اما شرایط به این صورت پیش نمی رفت!!! پس چه اتفاقی می افتاد؟!

تاریخ شروع پیگیری نارضایتی های کاربران از شرکت لندو

این مطلب در تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۴۰۱ منتشر شده و از این تاریخ به بعد پیگیر موارد کاربران در این مورد هستیم.

روند بی مسئولیتی در لندو چگونه است؟!

شما درخواست خود را برای وام در سایت لندو ثبت می کردید و پیش پرداخت وام که برای بیست میلیون تومان مبلغ ۲ میلیون تومان می باشد را پرداخت میکردید. بانک آینده در نهایت حساب شما را بررسی میکرد و وام را تایید و مبلغ وام را به لندو می داد و لندو کد تخفیفی برای خرید از یکی از فروشگاه های زیر مجموعه خود که شما در خواست کرده بودید می داد.

حالا شما به این دلیل که فروشگاه تیمچه زیر مجموعه خوده شرکت لندو بود به این فروشگاه بیشتر اعتماد داشتید، پس درخواست کد تخفیف و خرید از این فروشگاه را ثبت می کردید.

پس از خرید از این فروشگاه (تیمچه) دردسر شروع می شود….

همان ابتدای کار برای ارسال کالا ۲ هفته از شما زمان میخواند و پس از ۲ هفته هرچه تماس میگیرید با پشتیبانی یک هفته دیگر زمان میخواهند و این روند تا ماه ها ادامه پیدا میکند! در صورتی که در همین حین اقساط شما سر می رسند و باید قسط بانک را پرداخت کنید!

در نهایت تصمیم میگیرید فروشگاه خود را عوض کنید و از فروشگاه دیگری خرید کنید که انجام این مورد از طرف لندو یک ماه زمان می برد و باز قسط بعدی شما می رسد!

الان چند ماه است که شما مبلغ زیادی قسط پرداخت کردید و میزان زیادی اعصابتان خورد شده و برنامه زندگی شما به هم ریخته!

در آخر برای بررسی وضعیت کد تخفیف جدیدی که برای فروشگاه دیگری درخواست داده اید پیگیری میکند. اما کار پیش نرفته و به شما پیشنهاد می کنند یا یک ماه دیگر صبر کن یا اگر وام را نمی خواهی کنسل کن. که شما بعد از چندین ماه حرص خوردن و اعصاب خوردی و پولی که از دست داده اید بهترین راه را خلاص شدن از این شرکت بی مسئولیت می دانید؛ پس درخواست لغو شدن وام خود را می دهید، وام شما از لندو حذف می شود و برای بازگشت وجهی که بابت پیش پرداخت و اقساط پرداخت کرده اید از شما یک ماه زمان می خواهند اما چند روز بعد موقع سر رسید قسط بعدی شما از طرف بانک آینده برای شما پیغام دیر کرد واریز قسط می آید و با پشتیبانی تماس میگیرید که بگویید من وام را حذف کردم پس چرا به بانک آینده اطلاع نداده اید؟! که پشتیبانی می گوید پیگیری می کند! پشتیبانی که فقط وعده می دهد و عملی در کار نیست!

ثبت شکایت فروشگاه های طرف قرارداد از لندو

لندو برای فروشگاه های طرف قرارداد خود هم مشکل به وجود آورده.برخی از متقاضیان که در گذشته درخواست وام داده بوده اند ممکن است به کالای خریداری شده خود رسیده باشند اما نه از طریق تیمچه! بلکه از طریق دیگر فروشگاه های طرف قرارداد با لند.

فروشگاه هایی که مبالغ زیادی کالا ارسال کرده اند و پس از گذشت ماه ها لندو پولی که از بانک آینده بابت وام متقاضیان خود گرفته بوده را به این فروشگاه ها در ازای کالایی که برای خریداران (دریافت کنندگان وام) فرستاده پرداخت نمی کند!

حالا باید برای شکایت از لندو به کجا مراجعه کنم؟!

با توجه به اینکه از اعتماد افراد زیادی چه افراد متقاضی وام و چه افرادی که دارای فروشگاه اینترنتی بوده اند و با لندو همکاری داشتند به همین شکل از طریق شرکت لندو سوء استفاده شده، وب سایت کافه کاربر تصمیم گرفته با انتشار این مطلب درخواست کند تا افراد که نیاز به شکایت رسمی از لندو دارند اعلام حضور کند تا با گرفتن وکیل و پیگیری قضایی این مورد را به سر انجام برساند و عدالت برقرار شود.

لطفا اگر از لندو شکایت دارید، مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس ، شماره تماس و توضیحات و مستندات خود مانند اسکرین شات واریز اقساط، پرینت واریز وجه و… خود را در رابطه با مشکل موجود از طریق قسمت “دیدگاه ها” در انتهای همین صفحه یا ایمیل cafekarbar.ir@gmail.com مطرح کنید تا کافه کاربر شما را در جریان روند شکایت از شرکت لندو قراردهد و موارد را از طریق وکیل و مراجع قانونی و قضایی پیگیری و به سرانجام برساند.

65 دیدگاه دربارهٔ «ثبت شکایت افراد از شرکت لندو ، تیمچه و زیرمجموعه های این شرکت»

سلام من برج ۷ وام گرفتم و از تیمچه خرید ثبت کردم اما هنوز کالا به دستم نرسیده و فقط اقساط قسط رو دارم پرداخت میکنم.منم شکایت دارم هم از تیمچه و هم از لندو.کد ملی بنده:**********
خراسان شمالی شهرستان *****
شماره تماس بنده:**********

سلام کاربر عزیز
ممنون از اعلام حضورتان به عنوان ناراضی از لندو.
شما را در جریان روند پرونده میگذاریم.

پاسخ

سلام ما دو ماهه پول پیش دادیم وام به نام خانم بنده بود
ایشان از گرفتن وام پیشمان شدن و کنسل کردیم در کمال تعجب 1 ماه پس از کنسل علارغم پیکیری نه تنها پول پیش ما رو ندادن بلکه متوجه شدیم یک وام به اسم ایشان گرفته شده و خانم بنده معوق بانکی شده! این یک دزدی اشکار هست!
و مملکت گویا بر مدار قانون دزدان در حال چرخیدن است

سلام کاربر محترم.
ممنون که مشکل پیش آمده براتون رو با بقیه کاربران به اشتراک گذاشتید.
ممنون میشم اگه نیاز به پیگیری قضایی دارید مشخصات اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، آدرس و توضیحات مشکل و مستندات خودتون رو به ایمیل cafekarbar.ir@gmail.com
بفرستید تا در جریان روند پیگیری قضایی قرار بگیرید.

پاسخ

من فروشگـــاه طرف قرارداد با لندو دارم

حدود 4-5 مـــاه قبل یک مشتری فرستادند با کد خرید به مبلغ 10 میلیون
ما جنس را تحویل مشتری دادیم و الان 5 مــــاهه علی رقم اینکه دارن از مشتری قسط میگیرن و به ما تعهد داشتند 10 روزه مبلغ به حسابتون میاد

پول ما را نمیدهند و هر بار با بهانه های الکی کثل حسابرسی داریم – بانک فعلا واریزی ها را نگه داشته – بازرسی و …

سلام کاربر عزیز
ممنون که مشکل پیش اومده برات رو با بقیه کاربرا به اشتراک گذاشتی.
ممنون میشم اگه قصد پیگیری قضایی داری اطلاعات شخصیت رو همراه با مدارکی که موجود داری به ایمیل cafekarbar.ir@gmail.com بفرستی.

پاسخ

سلام بنده از لندو از طریق بانک آینده ۲۰ تومان وام گرفتم و از سایت تیمچه یک ساعت هوشمند و یک گوشی خرید کردم الان به جز پیش پرداختی که دادم دو قسط هم واریز کردم ولی بعد از دو ماه هنوز کالایی به من تحویل نشده یعنی نمونه کلاهبرداری تو روز روشن که من نمی دونم با این وضع اعتراض ها و شکایات چجوری این سایتها و شرکت ها به کار خودشون ادامه میدن واقعا کشور گل و بلبلی داریم کسی هم پاسخ گو نیست.

با سلام اینجانب 15 میلیون وام ثبت کردم که یه چهار میلیون بعد از دوماه و یه پنج میلیون بعد از یک هفته به اینجانب پرداخت شد و شش میلیون دیگر بعد از پنج ماه واریز نشد و باعث نمره اعتباری منفی برای اینجانب گردید و درخواست کنسلی دادم که انجام ندادند و وام اینجانب را برای خود برداشتند و در حال پرداخت قسط می باشند
و وام چهار میلیونی ام را که صفر کردم را هم صفر نکردند

سلام دقیقا طبق گفته شما با همین ترفند چند ماهی مارو معطل کردند و فهمیدم بدهکار بانکی شدم ازطرف شرکت لندو و همچنان بعد از چند ماه و پرداخت به موقع اقساط من کماکان بدهکار بانکی هستم و نمره منفی من در سیستم بانکی باعث شده که هیچ کار بانکی اعم از وام اعنبارسنجی خرید اقساطی از شرکت دیگر روندارم چند ماهه که دارم تماس میگیرم چند ماهه فقط میگن ما از شما معذرت میخواییم و حق میدم بهتون و از این حرفا و همش هم میگن که ثبت میکنیم مورد رو و پیگیری می‌کنیم خیالتون راحت و در انتها قطع میکنن ….
من نسبت به بد عهدی و خیانت در امانت و تعیین خسارت منفی شدن امتیاز من و کلی مشکلی که برام وجود آورده شاکی هستم
ممنونم از سایت خوبتون امیدوارم پیگیر باشید و معتمد
ابوالفضل قیاسی
******
آدرس تهران #### شمالی کوچه #### پلاک 13 مد پستی *******
*******
0938***6919

لندو کلاهبرداره، اپراتور هاش هم با دروغ کارشونو پیش میبرند، خاک بر سر مملکت که با این همه نارضایتی بازم کار به کارشون ندارن،

سلام.
من سرمایه گذار بودم ، الان نزدیک یک سال از اتمام قرارداد گذشته و شرکت لندو اقساط معوقه خود را پرداخت نکرده.
راهنمایی می کنید.
ممنون

سلام و عرض ادب
اگر درخواست وام دادید و در مرحله اعتبار سنجی هست با شماره
۰۲۱۲۷۶۶۳۰۰۰
روابط عمومی بانک آینده تماس بگیرید و لغو اعتبار سنجی رو بهشون اطلاع بدید همچنین سفته دیجیتال مربوط به وام رو هم امضا نکنید.

پاسخ

سلام. من هم اقساطم رو پرداخت کردم اما بدهکار بانک هستم. لندو یه کلاهبردار معمولی تو یه مملکت بی‌صاحبه…
همراه: ۰۹۹۱۲######

سلام و عرض ادب کاربر عزیز
افراد زیادی چنین مشکل رو داشتن که با وجود پرداخت اقساط به شرکت، لندو با بانک تسویه نکرده و همچنان به بانک بدهکار هستند.
لطفا مشخصات خودتون به علاوه مدارک را به ایمیل درج شده در مطلب ارسال فرمایید.

پاسخ

سلام در تاریخ ۶ شهریور یکعدد گوشی از شرکت تیمیچه خریداری کردم که هنوز تا به این تاریخ که ۵ ماه گذشته هنوز تحویل نداده

سلام و عرض ادب
ممنون که با به اشتراک گذاشتن تجربه خریدتون از فروشگاه تیمچه، دیگر کاربران رو از نحوه کار این فروشگاه مطلع کردین.
لطفا در صورتی که از فروشگاه تیمچه و شرکت لندو شکایت دارید مشخصات خودتون، توضیح شکایت و مستندات مربوطه را به ایمیل cafekarbar.ir@gmail.com ارسال کنید تا پیگیری های قضایی انجام شود.

پاسخ

سلام درخواست وام من بعد از چندین بار ثبت نام الان در مرحله پیش پرداخت هست. الان که دارم پیامهای شما را می خوانم پشیمان شدم. جالبی کار می دانید چی هست که من دو درخواست یکی از فروشگاه تیمچه دادم و یک درخواست از لندو کارت دادم که هر دو درخواست با مدارک مشابه هستند و یک سفته در مرحله پیش پرداخت هست😂 واین مشکوک بود که تا حالا پرداخت نکردم.

سلام دوست عزیز
ای کاش سفته هارو امضا نکرده بودید
پیشنهاد ما این هست که با بانک آینده تماس بگیرید و تا قبل از اینکه بانک نتیجه سفته و… رو به لندو اعلام بکنه از طریق بانک وام رو کنسل بکنید.
چون اگر لندو متوجه تایید شدن سفته بشه دیگه مشکل شروع میشه….

پاسخ

سلام بنده هم درخواست وام دادم بعد ۲ماه ندادن و انصراف دادم و قرار شد پسش پرداخت تا یک ماه واریز بشه ولی الان ۵۰روز واریز نکردن و امپراتوران خیلی شلوغ و هرماه از بانک اخطار قسط میاد

با عرض سلام و ادب
من نمیدونم اینجا واقعا پیگیری بشه یا خیر ما فروشگاه طرف قراردادشون بودیم و یک کالا تحویل مشتری دادیم الان بیش از 3 ماه هست که تسویه نشده همه مدارک هم موجوده نه پشتیبان فروشگاهها جواب میده و نه پشتیبانی واتس اپ و نه ایمیل هرجوره برای اینکه جلو این شرکت کلاهبردار را بگیرید من هستم
دوستان ترخدا اعتماد نکنین جالبی کار اینه پلیس فتا میگه به ما ربط نداره ، اتحادیه کسب و کار مجازی میگه رسیدگی میکنن شکایت را میبندن و بانک اینده میگه زنگ بزنین به خودشون به ما ربطی نداره
دیگه این شما و اینکه ببینید کی پشت پرده این شرکت شیاده که با این همه کلاه برداری و شاکی همچنان داره فعالیت میکنه و کسی نیست جلوی اینارو بگیره
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
با تشکر از سایت خوبتون

سلام و عرض ادب کاربر عزیز
ممنون که تجربتون رو با ما بقیه کاربران در میان گذاشتید که افراد دیگری گرفتار شرکت لندو و فروشگاه تیمچه نشن.
ما موارد را تا به نتیجه رسیدن شکایات به صورت قضایی پیگیری می کنیم.
ممنون میشم اطلاعات شخصی، توضیح مشکل به وجود آمده، مدارک و… رو به ایمیل cafekarbar.ir@gmail.com ارسال کنید.

پاسخ

سلام واقعا اشتباه بزرگی بود که انجام دادم و البته از سرناچاری و بدبختی بود، ۴ ماه زمان برد که به ما اعتبار دادن، بعد از ۴ ماه تیمچه رو کردن فروشگاهی میتونم ازش خرید کنم، کلا که شبیه سمساری میمونه تیمچه هیچی نداره که قابل استفاده باشه و بشه از استفاده کرد چهارتا جنس بونجل داره که همونارم خرید میکنی و سفارش ثبت میکنی لغوش میکنن و میگن فروشنده کالا رو تامین نکرده و پولو دوباره برمیگردونن تو کیف پول نمیدونم واقعا باید چیکار کرد که اینا ول کنن ادمو از اونورم لندو جریمه میکنه که چرا قسطتو نمیریزی اخه احمقم مگه دوباره هم پول بدم و هیچی به دستم نرسه ، ولی خیلییی بی شرفیه اینکارا چون پولدارا و کسایی که دستشون به دهنشون میرسه نمیان از لندو وام بگیرن که چهارنفر زحمت کشو آدمای ضعیف رو به این کارا میارن که خداوکیلیم انصاف نیست اینکارو با این طبقه‌ی ضعیف بکنن واقعا کاش بشه یه کاری کرد

سلام و عرض ادب کاربر عزیز
کاملا درست میفرمایید و این شرکت با این همه سودی که بابت وام و فروش کالا از طریق تیمچه کسب می‌کرد نباید این طور رفتاری نشون میداد و بانک آینده هم برای همکاری با این شرکت مسئول هست و باید وظیفه خودش بدونه که پیگیر وام درخواستی مردم باشه.
با این حال وب سایت کافه کاربر در خدمت شماست که مراتب شکایت از شرکت لندو و فروشگاه تیمچه رو از طریق قضایی پیگیری بکنه.
لطفا در صورت نیاز به شکایت، مشخصات خودتون به همراه طرح مشکل و مدارک به ایمیل درج شده در همین مطلب ارسال بفرمایید

پاسخ

سلام من دوازدهم آذر ثبت نام کردم. تقریبا بیستم دی سه میلیون واریزی داشتم برای بیست میلیون بن کارت لندو. دوم بهمن کارت خالی رو حضوری تحویلم دادند. و گفتند شارژ میشه. هنوز خبری از پول نیست.
Email nimaarjmand7@gmail.com
ممنون میشم بفرمایید چیکار باید کنیم

سلام و عرض ادب
ممنون بابت به اشتراک گذاشتن تجربه خودتون با شرکت لندو
ممنون میشم مشخصات خودتون به همراه مدارک برای پیگیری قضایی به ایمیل درج شده در همین پست ارسال بفرمایید

پاسخ

من برای دریافت وام 9ماه طول کشید الان هم که قسط ها روپرداخت می کنم ازبدهی ام کم نمی شود وهرچه پیام می دهم کسی جوابگونیست، وازبانک هم یکسره برام اخطارمیادکه قسط معوقه دارید،

با سلام … دوستان منم وام بیست تومنی لندو رو گرفتم از تیمچه خرید کردم بعد از ۴۰ روز کالا رو واسه من بعد از کلی دعوا و هر روز تماس گرفتن برام فرستادن .. الان هم بعد از ۵ ماه که اقساطم رو داخل سایت لندو پرداخت کردم لندو قسطای ما رو به بانک اینده نداده و من بدهکار بانکی هستم نه میتونم وام بگیرم نه میتونم ضامن بشم … رتبه اعتباری بانکیم هم از A ک رتبه خوبی هست اومده شده D ک ضعیف هست … من با پلیس فتا تماس گرفتم همه چی براشون توضیح دادم گفتن هر کی این مشکل رو داره بره پلیس فتای شهر خودش مستند حرفاش بزنه سریع پیگیری میشه .. حتی ب یک روز هم نمیکشه اگه اینجور باشه لندو رو جمش میکنن … دوستان خواهشا به تمام اشنا هاتون لندو رو معرفی کنید که نیفتن تو دام ای شرکت … اینا ی مشت کلاه بردار هستن پول قسطا رو از مردم میگیرن ولی قسطا رو به بانک اینده نمیدن روز ب روز ثروتشون داره زیاد میشه .. لطفا هر کی مشکل داره بره پلیس فتای شهر خودش شکایت کنه

سلام
بنده فقط بخاطر اینکه بانک آینده پشت این قضیه بود اعتماد کردم، بعد تکمیل مدارک بعد از دو ماه و خورده ای اسمس از طرف بانک آینده اومد که وام شما واریز شد، الان نزدیک یک ماه گذشته ولی خبری از ارسال لندو کارت نیست، هی میگن تا آخر هفته میرسه دستتون، ۳ میلیون خورده ای پیش پرداخت دادم، قسط اولش هم رسیده ولی کارت اعتباری لندو نیومده، بانک آینده چرا با اینهمه شکایت باز هم با این مجموعه همکاری میکنه؟!!! عجیبه
خدا ریشه همشونو بکنه

سلام و عرض ادب
در یک خرید اینترنتی موارد برای اعتماد سازی همین نکات هستند، مثل همکاری با مراجع معتبر مثل بانک، یا نماد اعتماد الکترونیک و… که کاربر به اینها توجه میکنه و در نهایت اعتماد سازی شکل میگیره.
متاسفانه نماد اعتماد الکترونیک شرکت لندو لغو شده و بانک هم با وجود تماس های مکرر کاربران و ابلاغ مشکل به این سیستم پیگیر قضیایا نیست و هم بانک و هم شرکت به کار خودشون ادامه میدن.
در اخذ یک وام ساده ده ها امضا، چندین ضامن، سفته، چک، سند و…. از مشتری گرفته میشه چه برسه به اینکه واسطه ای باشی بین بانک و صدها فرد متقاضی وام که پول متقاضیان به حساب این واسطه واریز میشه.
بانک صد درصد برای تایید لندو به عنوان واسط باید این مدارک رو از شرکت گرفته باشه تا در صورت بروز چنین مشکلاتی شرکت رو پاسخگو کنه و ما پیگیری قضایی رو بر همین مبنا شروع کردیم.
در صورتی که نیاز به پیگیری قضایی دارید مشخصات خودتون + مدارک و مستندات رو به ایمیل مندرج در همین پست ارسال بفرمایید.

پاسخ

اینجانب مرتضی بیگدلی با کد ملی ………….در تاریخ 5 بهمن ماه لندو کارت به مبلغ 20 میلیون تومان به دستم رسید که تا وقتی برای خرید اقدام کردم متوجه شدم مبلغی شارژ نشده و موجودی صفر است
من بعد از 18 روز کارت به دستم رسیده 18 بهمن ما باید 1800 قسط بدم که پرداخت نخوام کردد!!!!
3 میلیون پیش پرداخت دادم قبل پرداخت روی سی بار با بنده تماس میگرفتن امروز واریز کنید کارت 5 روز دیگه ستتونه از موقعی که پرداخت کردم یک نفر تماس نگرفت خبر بده الانم که کارت خالی به دست مشتری میدین
حداقل دروغ هاتون رو به مشتری ها اعلام کنید بندگتان خدارو انقدر نچاپید موقعی که میخوایین پیش پرداخت رو بدن سی بار تماس میگیرین با احترام وقتی که تموم شد دیگه یه نفر نیست درست جواب بده

سلام جناب بیگدلی عزیز
ممنون بابت کامنتی که گذاشتید و دیگر کاربران رو آگاه کردید.
افراد زیادی اقساط خودشون رو به لندو پرداخت کردن اما لندو با بانک تسویه نکرده و همچنان بدهکار بانکی هستن و متاسفانه بیشتر ضرر کردند.
ایمیل شما مبنی بر پیگیری قضایی را هم دریافت کردیم و پاسخ دادیم 🌹

پاسخ

سلام من از تیمچه خرید زدم که فروشگاه لندو هست هنوز بعد چهار ماه کالا ندادن قرار شد بن کارت بدن که بعد ۱۵ روز فرستادن کارت خالی بانک آینده هست گفتن ی ۱۵ روزم طول میکشه شارژ پول کنیم .کلا زمان میخرن با وام ما سودشو ببرن .دوماه طول کشید لندو اعتبار بده چهارماه هم تیمچه نه کالایی نه پولی میده . اقساطشم پرداخت کردم.ده تا تعزیرات حکومتی شکایت نوشتم فایده نکرد فقط منعکس میکنند

سلام کاربر عزیز
بله متاسفانه شرکت با وعده های دروغین فقط زمان میخره.
بهترین کاری که میشه کرد شکایت از طریق وکیل هست که ما در کافه کاربر پیگیر این مورد هستیم.
در صورتی که نیاز دارید از طریق وکیل کار خودتون رو پیش ببرید مشخصات خودتون به علاوه مستندات مربوطه را به ایمیل کافه کاربر که در همین پست درج شده ارسال بفرمایید.
هرچه تعداد شاکی ها بیشتر باشه پرونده زودتر به نتیجه میرسه و جدی تر بررسی میشه

پاسخ

دزد به تمام معنا، آدرس شرکت هست، حضوری میرم بالاسرشون، گووووه خوردن بخوان پولمو بخورن، برای دو زار وام اینهمه حرص خوردن نمیارزه، حرومزاده‌های عوضی و میرم میترکونم

دمتگرم باید همینجوری با اینا رفتار کرد وقتی برید اونجا با سروصدا اونجارو بهم بریزید دیگه ماستاشونو کیسه میکنن

من از این مجموعه بی در و پیکر تقاضای وام کردم و بعد از متوجه شدن شرایط انصراف دادم حالا من و به اشتباه بدهکار مالی ثبت کردن و میگن مجبور به خرید هستید و باید وام کالایی که نخریدید رو بدید و با وقاحت تمام جریمه هم شدم !

سلام و عرض ادب
بله اکثر کاربران همین مشکل رو با مورد درخواست وام از لندو دارن.
درصورتی که نیازی به پیگیری قضایی دارید اطلاعات شخصی و مدارک و مستندات مربوط به این جریان رو به ایمیل
CafeKarbar.ir@gmail.com
ارسال بفرمایید.

پاسخ

وام ۱۵ تومانی گرفتم بصورت لندو کارت،،،هنوز بهم هیچ پولی ندادن ولی اقساطم شروع شده باید قسط بدم…کسی هم جوابگو نیست.ساکن تهرانم لطفا کسی که بلده شکایت کنه هرجا لازم باشه منم میام.
09372223776

باسلام از لندو وام گرفتم و کالاسفارش دادم و باتاخیر سه ماه وپرداخت ۴تا قسط بلاخره اجناسمو تحویل گرفتم والان ۹تا قسط پرداخت کردم و همراه برام از بانک آینده پیامک اقساط عقب افتاده میاد امروز رفتم بانک کارتم و تعویض کنند گفتندنمیشه باید اقساط عقب افتاد تو نو پرداخت کنید ۱۸۰۰یعنی دوتا قسط آنوقت اقساطی که لندو از من می گیره ۱۰۱۷هست به غیراز یک میلیونی که اولین قسط کارمزد خودشو برداشته باز داره ماهی صدتومن کارمزد برمیداره کارمزد بانک ۱۸درصده وحال اینکه امتیاز منفی برام ثبت شده در بانک می خوام وام بگیرم از بانک دیگه ای میگن اقساط معوقه دارید تو بانک دیگه ای لطفا کمکم کنید چکار کنم .سپاسگزار

سلام و عرض ادب
افراد زیادی که از لندوم وام گرفتن چنین مشکلی رو دارن.
در صورتی که نیاز به پیگیری قضایی دارید مشخصات خودتون به علاوه مدارک مربوط به مشکل رو به ایمیل درج شده در همین پست ارسال بفرمایید

پاسخ

سلام وقت بخیر
من امروز اطلاعات پستی را تکمیل کردم و وقتی دیدم پیامی مبنی بر خالی بودن لندو کارت نمایش داده شد شک کردم و سرچ کردم دیدم که ای وای چه اشتباهی کردم 3 میلیون پرداخت کردم و 20 بهمن موعد قسط اولم هست نمیدونم باید چی کار کنم.

سلام و عرض ادب
با وجود شکایات تلفنی متعدد افراد به بانک آینده در خصوص اینکه شرکت لندو وام افراد رو پرداخت نمیکنه یا به مسئولیت های خودش به عنوان واسط بین متقاضی وام و بانک آینده عمل نمیکنه اما باز هم بانک آینده سفته های مربوط به متقاضیان وام شرکت لندو رو تایید میکنه و پول افراد رو به این شرکت بی مسئولیت میده.
کافه کاربر هم از لحاظ قضایی موارد کاربران رو پیگیری میکنه
برای شکایت میتونید مشخصات خودتون رو به علاوه مستندات مربوطه به ایمیل درج شده در همین پست ارسال بفرمایید.

پاسخ

سلام
نمره منفی بانکی در سیستم براتون ثبت میشه، نمی‌تونید ضامن بشید و… البته این موارد با نامه دادگاه از سیستم پاک میشه.

پاسخ

باسلام و عرض ادب خدمت مدیر سایت
بنده مهرماه به اشتباه و بدون تحقیق درمورد شرکت لندو برای دریافت وام خرید کالا تمامی مراحل دریافت وام رو طبق درخواست لندو انجام دادم و مبلغ۲۲،۹۰۰۰۰۰هزار هزارتومان بابت پیش پرداخت و مبلغ۱۸۳۳۰۰۰۰هزارتومان بابت قسط اول وام درصورتی که وام رو دریافت نکرده بودم و پس از گذشت 2ماه انتظار برای دریافت کد خرید از فروشگاه مورد نظر مجبور شدم با پشتیبانی لندو تماس بگیرم و متاسفانه هربار با وعده های پوچ و سرکاری و عذرخواهی های مکرر بنده رو کاملا سرکار گذاشته بودن و من مجبور به کنسل کردن وام شدم و از لحظه ای که وامم کنسل شد و پیام کنسل شدن وام رو دریافت کردم با پشتیبانی بابت عودت 2واریزی پیش پرداخت و قسط اول تماس گرفتم و گفتن عودت وج شما طبق لایحه جدیدی که برامون اومده که باید هر2 پرداختی برای شما عودت داده شود و مدت زمان عودت حساب شما حدودا ۲۰روز الی یکماه است لکن متاسفانه تا امروز نزدیک 3ماه است که هیچ واریزی از سوی لندو نداشتم و هرروز بابت این موضوع تماس میگیرم با حرفای تکراری که ما بابت این تاخیر از شما عذرخواهی میکنیم و حق با شماست نباید اینقد عودت وج شما طولانی میشد ما این مشکل رو ثبت و به واحد مالی ارجاع میدیم هرروز تک تک کارکنای لندو این کلمات رو تکرار میکنن واقعا دیگه خسته شدم دیگه نمیدونم باید چی بگم تا امروز بالای ۲ملیون قبض تلفن برام اومده.درضمن بنده شکایت کردم و ابلاغیه برام اومده اما باز از شما مدیر محترم خواهشمندم دراین خصوص هرکمکی میتونید به بنده کنید با تشکر از زحمات شما..محمدمسلمی ساکن استان لرستان الیگودرز.

سلام جناب مسلمی عزیز
همینطور که فرمودید اکثر کاربران همین مشکل یا شبیه این مشکل رو با لندو دارن.
ما در حال پیگیری قضایی مشکل کاربران هستیم، تعداد شاکی های پرونده هرچه بیشتر باشه زودتر به نتیجه میرسه.
شما روند شکایت قانونی که انجام دادید رو ادامه بدید و تیم کافه کاربر هم هر زمان که نتیجه مثبت در روند شکایت مشاهده کرد شما رو در جریان قرار میده تا در صورتی که صلاح دونستید پرونده شما رو هم از طریق وکیل مسئول کافه کاربر پیگیری کنیم.

پاسخ

عذرخواهی میکنم شما گفتید برای پیگیری بهتر لازمه شکایت کنیم و با وکیل پیگیر شکایت باشیم الان بنده ۴ملیون طلب دارم بنظر شما ارزش داره وکیل بگیرم لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

بزرگوارید
درصورتی که با هزینه منصفانه و معقول بشه مشکلتون رو پیگیری کرد چرا که نه!
وب سایت کافه کاربر پیگیر شکایت کاربرانی که در سایت اعلام حضور کرده اند هست.
اجازه بدید مورد شمارو با وکیل مربوطه مطرح کنیم و نتیجه رو خدمتتون اعلام می کنیم.

پاسخ

سلام اذرماه بودکه بابت وام لندو ثبت نام کرده بودم ماه دی سه میلیون واریز کردم ۹بهمن بن کارت خالی برام فرستادن ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام و عرض ادب کاربر عزیز
بله افراد زیادی همین مشکل رو با این شرکت دارن.
میتونید برای راهنمایی و پیگیری قضایی اطلاعات و مستندات خودتون رو به ایمیل درج شده در همین پست ارسال بفرمایید

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *