تحصیلدولتهمه مقالات

زمان و جزئیات 5 آزمون تحصیلی مهم در سال 1403

زمان و جزئیات 5 امتحان مهم در سال 1403 اعلام شد

✅ زمان ثبت‌نام ۵ آزمون مهم تحصیلی در سال 1403 اعلام شد

🔷 ثبت‌نام نوبت اول کنکور ۱۴۰۴ از ۲۰ آبان‌ماه ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و تا ۲۶ این ماه ادامه دارد و این آزمون ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۴ برگزار خواهد شد.

🔷 ثبت‌نام نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۴ نیز از نیمه دوم اسفندماه سال ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و در نهایت در روزهای پنجم و ششم تیرماه سال ۱۴۰۴ برگزار خواهد شد.

🔷 ثبت‌نام آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۴ نیز از ۲۹ مهر سال ۱۴۰۳ آغاز و تا پنجم آبان‌ماه ادامه دارد و در نهایت آزمون دکتری ۱۴۰۴ دوم اسفندماه سال آینده برگزار خواهد شد.

🔷 همچنین ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۴ از ۲۲ مهرماه سال ۱۴۰۳ آغاز و تا ۲۸ این ماه ادامه دارد و این آزمون نیز همزمان با آزمون دکتری در سه نوبت صبح و عصر روز پنج‌شنبه دوم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ و همچنین صبح روز جمعه سوم این ماه برگزار می‌شود.

🔷 همچنین ثبت‌نام پذیرش با آزمون و بدون آزمون رشته‌های کاردانی به کارشناسی نیز در مرحله اول از ۲۵ خردادماه ۱۴۰۴ آغاز و تا ۳۱ این‌ماه ادامه دارد و مرحله دوم رشته‌های با سابقه تحصیلی نیز از دوم شهریورماه ۱۴۰۴ آغاز و تا هفتم این ماه ادامه دارد. در نهایت آزمون رشته‌های کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۴روز جمعه هفتم شهریورماه ۱۴۰۴ برگزار می‌شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا